\"\"\"\"

\"\"


Úvod »» Čerpadlo 1/2"LVM-9-2-BC-800 jednosměrné 230V


        

Čerpadlo 1/2"LVM-9-2-BC-800 jednosměrné 230V

přenosné spirální čerpadlo lamelové ( na objednávku )

 

Výrobce: SIGMA
naše cena bez DPH : 7 714 Kč
naše cena s DPH (21 %):
9 334 Kč

1/2" LVM-9-2-BC-800 je jednotočivé,rotační,objemové čerpadlo konstruované s elektromotorem jako monoblok. Základními funkčními prvky jsou rotor ,těleso čerpadla a lamely.Hlavní přednostní tohoto čerpadla jsou malé rozměry ,malá hmotnost a jednoduchá obsluha.

Těleso čerpadla je opatřeno sacím a výtlačným hrdlem s vnějšími závity ,které jsou uzpůsobeny tak,aby čerpadlo zůstralo stále zaplněno čerpanou kapalinou.Činný prostor tělesa čerpadla uzavírá víko,které je spolu s tělesem připevněno na přírubu elektromotoru šrouby.Mezi čely tělesa a vika čerpadla se otáčí rotor,unášející v jednotlivých zářezech pět radiálně výsuvných lamel. Při otáčení jsou lamely vysouvány vlivem odstředivé síly.

Rotor je usazen na prodloužené hřídeli elektromotoru a zajištěn perem.Utěsnění pracovního prostoru je provedeno těsnícím kroužkem Gufero.Čerpadlo je chráněno proti přetížení motoru pojišťovacím ventilem,který je zabudován v tělese čerpadla.V případě překročení tlaku se ventil otevře a přepuštěná kapalina je převáděna otvorem čerpadla do sání.

Motor jednoúčelový,jednofázový s kotvou nakrátko je uzavřeného provedení s krytím IP 54 pro napětí 230 V a kmitočet 50 Hz.Elektroinstalace musí být vybavena jednofázovým jističem 2A ( např. IJM P 2,3 A).Celé soustrojí je umístěno na základovém rámu a opatřeno rukojetí pro snadné přemísťování.

Smysl otáčení je vyznačen předlitou šipkou na víku čerpadla a je doleva při pohledu ze strany pohonu.

Materiálové provedení :Tělěso a víko čerpadla ,těleso ventilu a kuželka jsou zhotoveny z bronzu, rotor a pero z nerez oceli. Lamely jsou z umělé hmoty ,,delrin "a těsnící kroužek Gufero z potravinářské pryže.

Pouze na objednání.

ZTg5ZDN